27. Őskutatási Fórum – A metafizika jegyében – 2023. augusztus 3.

Dr. Grandpierre Attila: A metafizika közérthető alapjai

A MISKOLCI BÖLCSÉSZ EGYESÜLET 27. alkalommal rendezte meg Miskolcon az Őskutatási fórumot 2023 augusztusának első hetében. Augusztus 3-án a metafizika jegyében hangzottak el értékes előadások az egyesület székházában.

A felvételt készítette: Fésüs László

Bíró Lajos: Szem és Mag – Nyelvünk és népünk ősiségének természetfeletti (transzcendens) gyökerei

PhS. Rostás László: Az építészet metafizikája

A felvételt készítette: Fésüs László