27. Őskutatási Fórum – „Az Ősanya, az Istennő fényében”- 2023. augusztus 1.

Gondos Béla: Körtemplomok a Kárpát-medencében

A MISKOLCI BÖLCSÉSZ EGYESÜLET 27. alkalommal rendezte meg Miskolcon az Őskutatási fórumot 2023 augusztusának első hetében. Augusztus 1-én „Az Ősanya, az Istennő fényében” témájában hangzottak el értékes előadások az egyesület székházában.

A felvételt készítette: Fésüs László

Prof. em. Prokopp Mária: Néhány középkori és XX. századi Madonna-ábrázolásunk őskori öröksége

Dr. Kovács Sándor: M. M. M. Majesta Magna Mater A Fenséges Nagy Ősanya

PhS. Tibold Szabina: Énheduanna, Innana Főpapnője